پنج شنبه - 1403/2/6

//کیفیت //نوآوری //رمز پایداری

//کیفیت //نوآوری //رمز پایداری

 
 

تاریخچه

شرکت کسرا سرمد سپاهان با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه صنعت لاستیک و با تجربه حرفه‌ای و تخصصی سه دهه در سال 1386 فعالیت خود را آغاز نمود. از اهداف اصلی این شرکت ایجاد خود کفائی ملی در زمینه تولید قطعات لاستیکی پیچیده و وارداتی است. این شرکت همچنین با ارائه طرحهای جدید برای قطعات لاستیکی و جایگزین نمودن آنها با طرحهای قدیم در صنایع مختلف سعی در ارائه راه حل‌های تکنیکی و مشاوره فنی به منظور رفع مشکلات صنایع دارد.

در حال حاضر شرکت از یک آزمایشگاه مجهز به تمامی تستهای مربوط به صنعت لاستیک برخوردار است و کلیه مراحل تولید یک قطعه لاستیکی اعم از تولید کامپاند، آماده سازی الحاقیات مربوط (فلز، منجید، و ....) قالبگیری و پخت قطعات و مراحل پرداخت نهایی و بسته بندی به صورت کامل و تحت کنترل در داخل شرکت انجام می گیرد.

واحد تولیدی شرکت دارای حدود 20 جک پرس فشاری از ظرفیت 40 تن تا 1200 تن برای تولید انواع قطعات لاستیکی با اندازه های مختلف می باشد.

این شرکت با امکانات فوق قادر به تولید انواع قطعات لاستیکی، اورینگ، پکینگ، گسکت ، لاینر، ضربه گیر، .... روکش غلتک و رابرلاینینگ می‌باشد و با داشتن کادری متخصص از شرکتهای فعال در بخش بومی سازی صنایع مختلف من جمله شرکت صنایع فولاد مبارکه می باشد.

شرکت کسرا سرمد سپاهان در زمینه صنایع مختلف مانند نفت، گاز، پتروشیمی، آهن و فولاد، خودرو سازی، ترانسفورماتورسازی، هواپیماسازی، صنایع دفاع، صنایع معدنی، صنایع شیمیایی، صنایع غذائی، انرژی، آب و فاضلاب و .... در حال فعالیت است و از شرکتهایی که تا کنون از محصولات تولیدی این شرکت بهره برداری کرده‌اند می‌توان به فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، پتروشیمی اصفهان، پتروشیمی بندر امام، ترانسفورماتورسازی کوشکن، ایران ترانسفو، ایران ترانسفوری، توزیع ایران ترانسفو زنگان، مرکز تحقیقات صنایع هوایی شاهد، گل گهر سیرجان، گهر روش سیرجان، استخراج و فرآوری شیشه قزوین، ایران کانسار، سیال کاران، صنایع هفتم تیر اصفهان، صنایع ریخته گری اردستان، یزد پلیکا، پلیمر گلپایگان و ... نام برد.