پنج شنبه - 1403/3/24

//کیفیت //نوآوری //رمز پایداری

//کیفیت //نوآوری //رمز پایداری

 
 

خدمات فنی و مهندسی

شرکت کسرا سرمد سپاهان با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی و تولید قطعات لاستیکی در واحد فنی و مهندسی قادر به ارائه خدمات ذیل می باشد:

  1. طراحی و تولید قطعات لاستیکی: مهندسین این شرکت با بررسی شرایط کاردهی قطعات نسبت به طراحی قطعه ای که پاسخگوی شرایط کاری باشد اقدام می نمایند. این بخش کار معمولا در مواردی انجام می پذیرد که برای قطعه مورد نظر هیچ طرح و نقشه و یا ایده ای از سوی کارفرما وجود نداشته باشد.
  2. جایگزین کردن قطعات با طرحهای جدید: گاها مشتریان از عملکرد قطعات لاستیکی راضی نیستند ، در این مواقع کارشناسان این شرکت از محل کاردهی قطعات بازدید نموده و هر گونه مشکلی که احتمال کاهش طول عمر قطعات را داشته باشد بررسی کرده و به اطلاع مشتریان می رسانند و یا در صورتیکه تغییر در ابعاد و اندازه و شکل قطعه و یا در جنس کامپاند مصرفی قطعه باعث بهبود در شرایط کاردهی و افزایش طول عمر قطعات شود ، این امر را به مشتریان پیشنهاد می دهند و نسبت به طراحی و ساخت قطعات جدید اقدام می نمایند.
  3. بومی سازی قطعات: شرکت کسرا سرمد یکی از شرکتهای فعال در زمینه بومی سازی قطعات است و با تکیه بر شعار "ما می توانیم" نسبت به ساخت هر قطعه ای که وابستگی را به بیگانگان کم کند ، اقدام می کند. در این راستا اگر نمونه اصلی قطعه وجود داشته باشد با مهندسی معکوس نسبت به آنالیز اجزای قطعه اقدام کرده و نسبت به طراحی کامپاند مناسب و همزمان طراحی قالب و تولید اقدام می نماید و در صورتیکه نمونه فابریک وجود نداشته باشد ، نسبت به نقشه برداری از محل کاردهی قطعه اقدام و با توجه به شرایط کاردهی نسبت به طراحی و ساخت کامپاند اقدام می نماید.
  4. طراحی و ساخت شرایط تست آزمایشگاهی: بعضی از قطعات لاستیکی ممکن است دارای معایبی باشند که با چشم دیده نمی شود و فقط در حین کار ، عیب آنها مشخص می شود و در اکثر مواقع نیز قراردادن قطعه در محل کار و مشاهده عیوب آن می تواند باعث صرف وقت و هزینه زیاد از کارفرما شود.کارشناسان مجرب این شرکت با الگوبرداری از محل کار قطعات نسبت به طراحی و ساخت شرایط تست قطعات در مقیاس آزمایشگاهی اقدام و بدین صورت قبل از قرار گرفتن قطعه در محل کار کلیه عیوب آن بررسی و رفع می گردد.
  5. مشاوره جهت تولید قطعات لاستیکی و رفع مشکلات ایجاد شده بر روی قطعه در حین تولید: شرکت کسرا سرمد با داشتن سابقه طولانی در زمینه تولید قطعات لاستیکی قادر است نسبت به مشاوره به سایر همکاران جهت رفع عیب و یا مشکلات ایجاد شده بر روی قطعه حین فرآین تولید اقدام نماید.
  6. طراحی و ارائه فرمولاسیون قطعات لاستیکی: واحد فنی و مهندسی این شرکت بر اساس شرایط اعلام شده از سوی مشتریان نسبت به طراحی فرمولاسیون لاستیکی اقدام می نماید.
خدمات فنی مهندسی خدمات فنی مهندسی خدمات فنی مهندسی خدمات فنی مهندسی خدمات فنی مهندسی خدمات فنی مهندسی خدمات فنی مهندسی خدمات فنی مهندسی خدمات فنی مهندسی